POLSKIE

Filtruj wg

Cena

Cena

 • 319,00 zł - 6 901,00 zł

Płeć

Płeć

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Szkło

Szkło

Koperta

Koperta

Kształt koperty

Kształt koperty

Szerokość koperty

Szerokość koperty

Tarcza

Tarcza

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Sekundnik

Sekundnik

Datownik

Datownik

Indeksy

Indeksy

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Rodzaj mechanizmu

Rodzaj mechanizmu

Rezerwa chodu

Rezerwa chodu

Chronograf (stoper wskazówkowy)

Chronograf (stoper wskazówkowy)

Barometr

Barometr

Kompas

Kompas

Alarm

Alarm

Stoper

Stoper

POLSKIE

Pokazano 1-30 z 144 pozycji
Pokazano 1-30 z 144 pozycji

Aktywne filtry

  • Nowy

  BALTICUS BLT-BALSDNMRGBD Gwiezdny Pył 40mm, bikolor, szary meteoryt, limit 50

  Cena 4 490 zł

  Polski elegancki zegarek męski BALTICUS Gwiezdny Pył 40mm, bikolor, szary meteoryt BLT-BALSDNMRGBD. Zegarek posiada precyzyjny mechanizm automatyczny z datownikiem oraz funkcją stop sekundy i możliwością dokręcania manualnego. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej, oraz ozdobiona lunetą w kolorze rózowego złota. Trójrzędowa bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej, środkowe ogniwa zostały pokryte powłoką w kolorze różowego złota. W zestawie znajduje się również wymienny skórzany pasek. Na tarczy z szarego metorytu umieszczono różowozłote indeksy liniowe, wskazówki z powłoką luminescencyjną oraz datownik. Całość chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 40 mm. Zegarek posiada zakręcaną koronkę i wodoszczelność 200 metrów, która pozwala na pływanie oraz nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku. Model pochodzi z edycji limitowanej, każdy zegarek został oznaczony unikalnym numerem.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT SPORT MODE PRO CZARNY

  Cena 389 zł

  Smartwatch męski GARETT SPORT MODE PRO CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z czarnego tworzywa sztucznego. Czarny, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT o rozmiarze 1,7 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 38x44mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 128MB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT LADY ANN ZŁOTY-RÓŻ

  Cena 419 zł

  Smartwatch damski GARETT LADY ANN ZŁOTY-RÓŻ. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze NRF52832 QFAA, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złota. Pudrowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran LTPS LCD o rozmiarze 1,09 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Średnica koperty wynosi 38mm natomiast grubość 10mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

  • -10%

  BALTICUS BLT-BALSDBMD Gwiezdny Pył 40 mm, meteoryt niebieski, z datownikiem

  Cena regularna 3 990 zł -10% Cena 3 591 zł

  Polski, sportowy zegarek męski BALTICUS Gwiezdny Pył 40 mm, meteoryt niebieski, z datownikiem BLT-BALSDBMD. Zegarek posiada precyzyjny mechanizm automatyczny z datownikiem oraz funkcją stop sekundy i możliwością dokręcania manualnego. Koperta oraz bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej. Odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 40 mm. Zegarek posiada zakręcaną koronkę i wodoszczelność 200 metrów, która pozwala na pływanie oraz nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku.

  • Nowy

  G.GERLACH PZL P.11C

  Cena 2 989 zł

  Polski, sportowy zegarek męski G.Gerlach PZL P.11C. Zegarek posiada precyzyjny mechanizm automatyczny z funkcjami stop sekundy, możliwością nakręcania manualnego, wskazaniem dnia tygodnia, daty oraz stoperem. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Pasek skórzany z dedykowaną klamrą. Odporne na zarysowania sferyczne szkło szafirowe. Szerokość koperty wynosi 44 mm,a jej wysokość 53 mm. Zegarek posiada w zestawie dodatkowy transparentny dekiel i dodatkowy silikonowy pasek. Całość w ekskluzywnym drewnianym pudełku pokrytym lakierem fortepianowym.

  • -10%
  • Nowy

  BALTICUS BLT-BALNSGW Sky Gold White Pearl

  Cena regularna 1 190 zł -10% Cena 1 071 zł

  Polski elegancki zegarek damski BALTICUS Sky Gold White Pearl BLT-BALNSGW. Model z precyzyjnym japońskim mechanizmem kwarcowym. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoka w kolorze żółtego złota. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoka w kolorze żółtego złota. Na tarczy z białej masy perłowej umieszczono indeksy punktowe oraz sekundnik na godzinie 6. Całość chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 34mm natomiast grubość 8mm. Klasa wodoszczelności tego modelu wynosi 5ATM.

  • -10%
  • Nowy

  BALTICUS BLT-BALSDBAGD Złoty pył, awenturyn niebieski z datownikiem 40 mm

  Cena regularna 3 890 zł -10% Cena 3 501 zł

  Polski elegancki zegarek męski BALTICUS BLT-BALSDBAGD Złoty pył, awenturyn niebieski z datownikiem 40 mm. Zegarek posiada japoński mechanizm automatyczny z 42 godzinną rezerwa chodu. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze żółtego złota. Bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoka w kolorze żółtego złota. Na tarczy z niebieskiego awenturynu umieszczono datownik oraz złote indeksy liniowe i wskazówki. Całość chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 40mm. Wodoszczelność na poziomie 200 metrów pozwala na pływanie oraz nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT MULTI 4 SPORT CZARNY

  Cena 449 zł

  Smartwatch unisex GARETT MULTI 4 SPORT CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze MTK2503A-ARM7, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Czarny, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 48mm natomiast grubość 14mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to  Smart-Time. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 128MB. Smartwatch jest przystosowany do pracy na karcie Nano SIM.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT MULTI 4 SPORT NIEBIESKI

  Cena 449 zł

  Smartwatch unisex GARETT MULTI 4 SPORT NIEBIESKI. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze MTK2503A-ARM7, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Niebieski, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 48mm natomiast grubość 14mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to  Smart-Time. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 128MB. Smartwatch jest przystosowany do pracy na karcie Nano SIM.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT SPORT FACTORY CZARNY

  Cena 459 zł

  Smartwatch unisex GARETT SPORT SPORT FACTORY CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Nordic NRF52832, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT LCD o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 60 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 48mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to H Band. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM również 64MB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT SPORT MODE CZARNY

  Cena 319 zł

  Smartwatch męski GARETT SPORT MODE CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze GR5515, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z czarnego tworzywa sztucznego. Czarny, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,69 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 37x45mm natomiast grubość 10mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to  Da Fit. Pamięć ROM oraz RAM wynoszą po 64MB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT SPORT MODE PRO ZŁOTY

  Cena 369 zł

  Smartwatch damski GARETT SPORT MODE PRO ZŁOTY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze złotego tworzywa sztucznego. Pudrowy, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT o rozmiarze 1,7 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 38x44mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 128MB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT SPORT COMBAT ZIELONY

  Cena 419 zł

  Smartwatch męski GARETT SPORT COMBAT ZIELONY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Zielony, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Średnica koperty wynosi 50mm natomiast grubość 10mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT MEN OCEAN SREBRNO-NIEBIESKI

  Cena 579 zł

  Smartwatch męski GARETT MEN OCEAN SREBRNO-NIEB. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Nordic NRF52832, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetne. Masywna bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP54, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Średnica koperty wynosi 47mm natomiast grubość 13mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to H Band. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT LADY JULIA CZARNY

  Cena 429 zł

  Smartwatch damski GARETT LADY JULIA CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT o rozmiarze 1,08 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Średnica koperty wynosi 39mm natomiast grubość 10mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT KIDS PLAY FIOLETOWY

  Cena 319 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS PLAY FIOLETOWY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. czarno-różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran LCD o rozmiarze 1,44 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP54, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 44x55mmmm natomiast grubość 14mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT KIDS 4YOU CZARNY

  Cena 399 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS 4YOU CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS LCD o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP65, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 48x39mmmm natomiast grubość 15mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT KIDS 4YOU NIEBIESKI

  Cena 399 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS 4YOU NIEBIESKI. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS LCD o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP65, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 48x39mmmm natomiast grubość 15mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT KIDS LIFE CZARNY 4G

  Cena 549 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS LIFE CZARNY 4G. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran dotykowy LCD o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 45x55mmmm natomiast grubość 17mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. pamięć RAM 512MB, natomiast ROM 4GB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT KIDS LIFE RÓŻOWY 4G

  Cena 549 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS LIFE RÓŻOWY 4G. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran dotykowy LCD o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 45x55mmmm natomiast grubość 17mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. pamięć RAM 512MB, natomiast ROM 4GB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT KIDS STAR NIEBIESKI 4G

  Cena 459 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS STAR NIEBIESKI 4G. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran dotykowy LCD o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 48x55mmmm natomiast grubość 17mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. pamięć RAM 2GB, natomiast ROM 4GB.

  • Nowy

  SMARTWATCH GARETT KIDS SPARK NIEBIESKI 4G

  Cena 459 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS SPARK NIEBIESKI 4G. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran dotykowy LCD o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 45x55mmmm natomiast grubość 17mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. pamięć RAM 512MB, natomiast ROM 4GB.

  • -10%

  BALTICUS BLT-BALSDLGAG Gwiezdny pył bez datownika 37mm

  Cena regularna 1 850 zł -10% Cena 1 665 zł

  Polski elegancki zegarek damski BALTICUS BLT-BALSDLGAG Gwiezdny pył bez datownika 37mm. Zegarek posiada japoński mechanizm kwarcowy. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze żółtego złota. Bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoka w kolorze żółtego złota. Na zielonej tarczy umieszczono złote indeksy liniowe i wskazówki. Całość chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 37mm. Wodoszczelność na poziomie 200 metrów pozwala na pływanie oraz nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku.

  • -10%

  BALTICUS BLT-BALSDGANDG Złoty pył, zielona tarcza.

  Cena regularna 3 190 zł -10% Cena 2 871 zł

  Polski elegancki zegarek męski BALTICUS BLT-BALSDGANDG Złoty pył, zielona tarcza. 40 mm Automatic. Zegarek posiada mechanizm automatyczny z możliwością nakręcania manualnego oraz stop sekundą. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. Odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 40mm. Koronka zegarka jest zakręcana, a wodoszczelność na poziomie 200 metrów pozwala na pływanie oraz nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku.

 • BALTICUS BLT-BALSDNMD Gwiezdny Pył 40 mm, meteoryt szary, z datownikiem limit

  Cena 3 990 zł

  Polski, sportowy zegarek męski BALTICUS Gwiezdny Pył 40 mm, meteoryt szary, z datownikiem BLT-BALSDNMD. Zegarek posiada precyzyjny mechanizm automatyczny z datownikiem oraz funkcją stop sekundy i możliwością dokręcania manualnego. Koperta oraz bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej. Odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 40 mm. Zegarek posiada zakręcaną koronkę i wodoszczelność 200 metrów, która pozwala na pływanie oraz nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku.

  • -10%

  BALTICUS BLT-BALSDGAD Gwiezdny pył limit 100 sztuk

  Cena regularna 2 989 zł -10% Cena 2 691 zł

  Polski sportowy zegarek męski BALTICUS Gwiezdny pył BLT-BALSDGAD. Zegarek posiada mechanizm automatyczny z datownikiem, stop sekundą i możliwością nakręcania manualnego. Koperta i bransolety zostały wykonane ze stali szlachetnej. Odporne za zarysowania szkło szafirowe. Tarcza została pokryta awenturynem. Średnica koperty wynosi 40 mm.

  • -10%

  BALTICUS BLT-DW-GR Deep Water limit 100 sztuk dostępny nr: 29

  Cena regularna 2 989 zł -10% Cena 2 691 zł

  Polski zegarek męski do nurkowania Deep Water BALTICUS BLT-DW-GR. Zegarek posiada mechanizm automatyczny z datownikiem, stop sekundą oraz możliwością nakręcania manualnego. Koperta oraz bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej. Odporne na zarysowania sferyczne szkło szafirowe. Szerokość koperty wynosi 42 mm.

  • -10%

  XICORR Spark Sand (SD)

  Cena regularna 1 699 zł -10% Cena 1 529 zł

  Polski zegarek męski dla pilotów XICORR SPARK SANDD (SD). Zegarek posiada mechanizm automatyczny. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Producent dołącza dwa paski, skórzany i silikonowy. Odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 44 mm.

  • -10%

  XICORR Spark Light Grey (LG)

  Cena regularna 1 699 zł -10% Cena 1 529 zł

  Polski zegarek męski dla pilotów XICORR SPARK LIGHT GREY (LG). Zegarek posiada mechanizm automatyczny. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Producent dołącza dwa paski, skórzany i silikonowy. Odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 44 mm.

  • -10%

  XICORR MISTRAL NB

  Cena regularna 1 699 zł -10% Cena 1 529 zł

  Polski, sportowy zegarek męski XICORR MISTRAL NB. Zegarek posiada mechanizm automatyczny. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Dwa paski w komplecie. Odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 44 mm.

POLSKIE

Zegarki polskie - Autoryzowany Sklep internetowy Zegaris.pl - zegarki Balticus oraz zegarki G.Gerlach.

POLSKIE