Filtruj wg

Cena

Cena

 • 139 zł - 549 zł

Płeć

Płeć

Marka

Marka

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Szkło

Szkło

Koperta

Koperta

Kształt koperty

Kształt koperty

Szerokość koperty

Szerokość koperty

Tarcza

Tarcza

Datownik

Datownik

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Rodzaj mechanizmu

Rodzaj mechanizmu

Chronograf (stoper wskazówkowy)

Chronograf (stoper wskazówkowy)

Alarm

Alarm

Stoper

Stoper

Bluetooth

Bluetooth

Dostępność

Dostępność

MAREA

Pokazano 1-30 z 55 pozycji
Pokazano 1-30 z 55 pozycji

Aktywne filtry

  • PROMOCJA!
  • -30%

  Marea B59005/3 Lady

  Cena regularna 480 zł -30% Cena 336 zł

  Smartwatch damski MAREA Lady B59005/3. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,09 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 39mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart+. Smartwatch sprzedawany w zestawie z wymiennym silikonowym paskiem.

  • PROMOCJA!

  Marea B59007/7 Fitness

  Cena 319 zł

  Smartwatch MAREA Fitness B59007/7. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o szerokości 35mm. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to TFit.

  • PROMOCJA!
  • -30%

  MAREA B62001/3 Smartband

  Cena regularna 199 zł -30% Cena 139 zł

  Smartband MAREA B62001/3. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czerwony pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 0,96 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 18mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to FlagFit 2.0.

 • MAREA B57012/1 Bluetooth Talk

  Cena 549 zł

  Smartwatch MAREA Bluetooth Talk B57012/1. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. W zestawie dodatkowy czarny pasek wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran o rozmiarze 1,75 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Szerokość koperty wynosi 36mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart Link.

  • PROMOCJA!
  • -30%

  MAREA B61001/3 Fitness

  Cena regularna 420 zł -30% Cena 294 zł

  Smartwatch damski MAREA Fitness B61001/3. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z beżowego tworzywa sztucznego. Pasek został wykonany z bezowego tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 44mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart Go.

  • PROMOCJA!
  • -30%

  MAREA B60002/2 Active

  Cena regularna 320 zł -30% Cena 224 zł

  Smartwatch męski MAREA Active B60002/2. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Granatowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,14 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 43mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to TFit.

 • Marea B58003/1 Elegant

  Cena 499 zł

  Smartwatch męski MAREA Elegant B58003/1. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 45mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart Fit. Smartwatch sprzedawany w zestawie z wymiennym silikonowym paskiem.

 • MAREA B62001/4 Smartband

  Cena 199 zł

  Smartband MAREA B62001/4. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 0,96 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 18mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to FlagFit 2.0.

 • MAREA B57011/1 Bluetooth Talk Collection

  Cena 549 zł

  Smartwatch męski MAREA B57011/1. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Czarny pasek został uszyty ze skóry naturalnej. W zestawie wymienny, granatowy, gumowy pasek. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 47mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Glory Fit. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi, możliwe jest odbieranie połączeń.

 • MAREA B62001/2 Smartband

  Cena 199 zł

  Smartband MAREA B62001/2. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Granatowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 0,96 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 18mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to FlagFit 2.0.

 • MAREA B58008/3 Lady

  Cena 549 zł

  Smartwatch damski MAREA Lady B58008/3. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. Dodatkowo wymienny pasek z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,22 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 39mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to  Marea SmartPro. Smartwatch posiada menu w języku polskim.

 • MAREA B61001/1 Fitness

  Cena 420 zł

  Smartwatch męski MAREA Fitness B61001/1. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z czarnego tworzywa sztucznego. Pasek został wykonany z czarnego tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 44mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to GloryFit.

 • MAREA B62001/1 Smartband

  Cena 199 zł

  Smartband MAREA B62001/1. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 0,96 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 18mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to FlagFit 2.0.

 • MAREA B57011/3 Bluetooth Talk Collection

  Cena 549 zł

  Smartwatch męski MAREA B57011/3. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Granatowy pasek został uszyty ze skóry naturalnej. W zestawie wymienny, czerwony, gumowy pasek. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 47mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Glory Fit. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi, możliwe jest odbieranie połączeń.

 • MAREA B57012/3 Bluetooth Talk

  Cena 549 zł

  Smartwatch MAREA Bluetooth Talk B57012/3. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. W zestawie dodatkowy pudrowy pasek wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran o rozmiarze 1,75 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Szerokość koperty wynosi 36mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart Link.

 • MAREA B57012/2 Bluetooth Talk

  Cena 549 zł

  Smartwatch MAREA Bluetooth Talk B57012/2. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. W zestawie dodatkowy granatowy pasek wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran o rozmiarze 1,75 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Szerokość koperty wynosi 36mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart Link.

 • MAREA B58010/7

  Cena 520 zł

  Smartwatch MAREA B58010/7. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z mosiądzu pokrytego powłoką w kolorze różowego złota. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze różowego złota. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o szerokości 37mm. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to WearPro.

 • MAREA B58010/6

  Cena 519 zł

  Smartwatch MAREA B58010/6. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z mosiądzu pokrytego powłoką w kolorze srebrnym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o szerokości 37mm. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to WearPro.

 • MAREA B58010/5

  Cena 520 zł

  Smartwatch MAREA B58010/5. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z mosiądzu pokrytego powłoką w kolorze czarnym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o szerokości 37mm. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie.  Aplikacja dedykowana do smatwatcha to WearPro.

 • MAREA B58010/4

  Cena 520 zł

  Smartwatch MAREA B58010/4. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z mosiądzu pokrytego powłoką w kolorze różowego złota. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o szerokości 37mm. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to WearPro.

 • MAREA B58010/3

  Cena 520 zł

  Smartwatch MAREA B58010/3. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z mosiądzu pokrytego powłoką w kolorze czarnym. Granatowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o szerokości 37mm. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie.  Aplikacja dedykowana do smatwatcha to WearPro.

 • MAREA B58010/1

  Cena 520 zł

  Smartwatch MAREA B58010/1. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z mosiądzu pokrytego powłoką w kolorze czarnym. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o szerokości 37mm. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie.  Aplikacja dedykowana do smatwatcha to WearPro.

 • MAREA B58003/4 Elegant

  Cena 499 zł

  Smartwatch męski MAREA Elegant B58003/4. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 45mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart Fit. Smartwatch sprzedawany w zestawie z wymiennym silikonowym paskiem.

 • MAREA B58009/5 Bluetooth Talk

  Cena 499 zł

  Smartwatch damski MAREA Bluetooth Talk B58009/5. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze różowego złota. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,75 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Szerokość koperty wynosi 36mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart Link.

 • MAREA B58006/8 Talk Collection

  Cena 399 zł

  Smartwatch męski MAREA Talk Collection B58006/8. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Czarny pasek został uszyty ze skóry naturalnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,54 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 36mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Marea Smart Go. Smartwatch w zestawie z wymiennym silikonowym paskiem.

 • MAREA B57011/2 Bluetooth Talk Collection

  Cena 549 zł

  Smartwatch męski MAREA B57011/2. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Brązowy pasek został uszyty ze skóry naturalnej. W zdestawie wymienny, czarny, gumowy pasek. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 47mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Glory Fit. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi, możliwe jest odbieranie połączeń.

 • MAREA B57010/2 Foto

  Cena 399 zł

  Smartwatch damski MAREA Foto B57010/2. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 36mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to  Marea JYouPro.

 • MAREA B57010/3 Foto

  Cena 399 zł

  Smartwatch damski MAREA Foto B57010/3. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 36mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to  Marea JYouPro.

 • MAREA B57010/4 Foto

  Cena 399 zł

  Smartwatch damski MAREA Foto B57010/4. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Pudrowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 36mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to  Marea JYouPro.

 • MAREA B58008/4 Lady

  Cena 549 zł

  Smartwatch damski MAREA Lady B58008/4. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze różowego złota. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze różowego złota. Dodatkowo wymienny pasek z tworzywa sztucznego w kolorze pudrowym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran o rozmiarze 1,22 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 39mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to  Marea SmartPro. Smartwatch posiada menu w języku polskim.

MAREA

Marea to hiszpańska firma produkująca zegarki już od 1995 roku. Dzięki wdrażanym technologiom oraz wieloletnim doświadczeniem na rynku, stała się ona jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów zegarków w Europe Zachodniej. Jednak to rok 2019 przyniósł jej jeszcze większą rozpoznawalność oraz uznanie na rynku europejskim. We wspomnianym roku firma Marea do swojej ofert wprowadziła innowacyjny produkt Marea Smart – czyli nowoczesne oraz inteligentne Smartwatche.


Obecnie Marea to marka oferująca smartwatche o zróżnicowanych kolorach, kształtach i wzorach, w atrakcyjnych cenach. Nowoczesny design idzie tutaj w parze z najwyższą funkcjonalnością, co sprawia, iż smartwatche Marea są często wybierane zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Te nowoczesne smartwatche damskie oraz męskie wyposażone są w możliwość samodzielnej zmiany pasków, co pozwala na szybką transformację zegarka na sportowym pasku w zegarek na biżuteryjnym meshu, który świetnie uzupełni miejskie stylizacje. Zaletą marki Marea jest tworzenie zegarków wpisujących się w gusta i potrzeby współczesnych konsumentów. Smartwatche Marea świetnie spisują się podczas treningu, mierząc np. liczbę spalonych kalorii, czy przebyty dystans jak i podczas dnia codziennego, przypominając, np. o spotkaniach, nawodnieniu czy wyświetlając powiadomienia z telefonu. Te inteligentne modele pracują w oparciu o najnowsze technologie.

Zegaris.pl - Smartwatche MAREA - Smartwatche damskie i męskie Rzeszów

MAREA