G-SHOCK Frogman

Filtruj wg

Cena

Cena

 • 2 998 zł - 5 499 zł

Płeć

Płeć

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Szkło

Szkło

Koperta

Koperta

Kształt koperty

Kształt koperty

Tarcza

Tarcza

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Sekundnik

Sekundnik

Datownik

Datownik

Indeksy

Indeksy

Podświetlenie

Podświetlenie

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Alarm

Alarm

Stoper

Stoper

Bluetooth

Bluetooth

Synchronizowanie czasu według zegara atomowego za pomocą fal radiowych

Synchronizowanie czasu według zegara atomowego za pomocą fal radiowych

G-SHOCK Frogman

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

 • Casio GWF-A1000APF-1AER G-Shock Master of G The Frogman 30th anniversary

  Cena 5 299 zł

  Zegarek męski do nurkowania Casio GWF-A1000APF-1AER G-Shock Mastre of G The Frogman 30th anniversary (GWFA1000APF1AER). Zegarek posiada zaawansowany mechanizm kwarcowy z systemem ładowania od światła, głębokościomierzem i Bluetooth. Koperta została wykonana z kompozytu karbonowego. Bransoleta wyposażona w bezpieczne zapięcie. Zegarek posiada odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 51,7 mm. Zegarek jest odporny na wstrząsy i uderzenia, a wodoszczelność 200 metrów pozwala na pływanie i nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku. Edycja limitowana, przygotowana w specjalnych kolorach, przypominających bardzo trującą żabę, drzewołaza z rodziny Dendrobatidae występującą w Amazonii. Tak, jak nie ma dwóch tak samo ubarwionych żab, tak również jest w przypadku zegarka Casio GWF-A1000APF-1AER. Jego karbonowy bezel otrzymał kolory takie jak nosi płaz, a technologia produkcji jest bardzo zaawansowana i każdy bezel różni się minimalnie od siebie.

 • CASIO GW-8230B-9AER G-Shock Master of G Sea Frogman

  Cena 2 999 zł

  Sportowy zegarek męski do nurkowania CASIO G-Shock Master of G Sea Frogman GW-8230B-9AER. Zegarek posiada precyzyjny, wielofunkcyjny mechanizm kwarcowy zasilany światłem. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego i tytanu. pasek z tworzywa sztucznego. Szkło mineralne. Szerokość koperty wynosi 50,3mm. Zegarek jest przeznaczony do nurkowania. Posiada głębokościomierz oraz specjalne funkcje, jak pamięć ostatnich 10 nurkowań. Zegarek ma certyfikat ISO zegarka nurkowego. Poza tym jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Kultowy model z rodziny G-Shock. Jeden z niewielu modeli "G" produkowanych wyłącznie w Japonii.

 • Casio GWF-A10000XC-1AER G-Shock Mastre of G Sea Frogman

  Cena 5 499 zł

  Zegarek męski do nurkowania CASIO G-SHOCK Frogman GWF-A10000XC-1AER (GWFA10000XC1AER). Zegarek posiada zaawansowany mechanizm kwarcowy z systemem ładowania od światła, głębokościomierzem i Bluetooth. Koperta została wykonana z kompozytu karbonowego. Bransoleta wyposażona w bezpieczne zapięcie. Zegarek posiada odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 51,7 mm.

 • CASIO GWF-A1000C-1AER G-Shock Frogman

  Cena 4 599 zł

  Zegarek męski do nurkowania CASIO G-SHOCK Frogman GWF-A1000C-1AER (GWFA1000C1AER). Zegarek posiada zaawansowany mechanizm kwarcowy z systemem ładowania od światła, głębokościomierzem i Bluetooth. Koperta została wykonana z kompozytu karbonowego. Bransoleta wyposażona w bezpieczne zapięcie. Zegarek posiada odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 53 mm.

G-SHOCK Frogman

Zegarki G-SHOCK Frogman - Markowe zegarki japońskie w dobrych cenach.

G-SHOCK Frogman