Filtruj wg

Cena

Cena

 • 139 zł - 4 661 zł

Płeć

Płeć

Marka

Marka

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Szkło

Szkło

Koperta

Koperta

Kształt koperty

Kształt koperty

Szerokość koperty

Szerokość koperty

Tarcza

Tarcza

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Datownik

Datownik

Indeksy

Indeksy

Kamienie szlachetne

Kamienie szlachetne

Podświetlenie

Podświetlenie

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Rodzaj mechanizmu

Rodzaj mechanizmu

Chronograf (stoper wskazówkowy)

Chronograf (stoper wskazówkowy)

Termometr

Termometr

Barometr

Barometr

Kompas

Kompas

Alarm

Alarm

Stoper

Stoper

Bluetooth

Bluetooth

Dostępność

Dostępność

GARETT

Pokazano 1-30 z 99 pozycji
Pokazano 1-30 z 99 pozycji

Aktywne filtry

 • Smartwatch Garett Kids Fit różowy

  Cena 139 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Fit różowy. Model zasilany baterią, ładowarka w zestawie, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to MasWear. Menu w języku: polski, angielski, czeski, węgierski, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński.

 • Smartwatch Garett Kids Sun Ultra 4G czarny

  Cena 599 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Sun Ultra 4G czarny. Model zasilany baterią o pojemności 900 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,85 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. Menu w języku: polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński.

 • Smartwatch Garett Kids Sun Ultra 4G różowy

  Cena 599 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Sun Ultra 4G różowy. Model zasilany baterią o pojemności 900 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,85 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. Menu w języku: polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński.

 • Smartwatch Garett Kids Focus 4G RT różowy

  Cena 569 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS FOCUS 4G RT różowy. Model zasilany baterią o pojemności 550 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarno-różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. menu w języku: Polski, Angielski, Chiński, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski.

 • Smartwatch Garett Kids Focus 4G RT niebieski

  Cena 569 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS FOCUS 4G RT niebieski. Model zasilany baterią o pojemności 550 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarno-niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. menu w języku: Polski, Angielski, Chiński, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski.

 • Smartwatch Garett Kids Essa 4G różowy

  Cena 399 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Essa 4G różowy. Model zasilany baterią o pojemności 710 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,83 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. menu w języku: polski, angielski, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, hiszpański.

 • Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny

  Cena 399 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Essa 4G czarny. Model zasilany baterią o pojemności 710 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,83 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. menu w języku: polski, angielski, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, hiszpański.

 • Smartwatch Garett Kids Nice Pro 4G różowy

  Cena 349 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Nice Pro 4G różowy. Model zasilany baterią o pojemności 670 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,85 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP65. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. menu w języku: polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński.

 • Smartwatch Garett Kids Twin 4G różowy

  Cena 299 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Twin 4G różowy. Model zasilany baterią, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. Menu w języku: Polski, Angielski, Chiński, Hiszpański, Rosyjski, Niemiecki, Turecki, Holenderski, Francuski, Włoski, Litewski, Łotewski, Estoński.

 • Smartwatch Garett Kids Twin 4G niebieski

  Cena 299 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Twin 4G niebieski. Model zasilany baterią, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. Menu w języku: Polski, Angielski, Chiński, Hiszpański, Rosyjski, Niemiecki, Turecki, Holenderski, Francuski, Włoski, Litewski, Łotewski, Estoński.

  • -15%

  Roamer 988833 41 75 05 Valais Gent

  Cena 1 351 zł

  Szwajcarski elegancki zegarek męski Roamer Valais Gent 988833 41 75 05. Model z mechanizmem kwarcowym. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. W zestawie dodatkowo czarny pasek uszyty ze skóry naturalnej. Zieloną tarczę ozdobioną giloszem chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 42mm. Klasa wodoszczelności tego modelu wynosi 5ATM.

  • -15%

  Roamer 868982 41 45 50 Sportivo IV

  Cena 1 598 zł

  Szwajcarski sportowy zegarek męski Roamer Sportivo IV 868982 41 45 50. Model z mechanizmem kwarcowym z komplikacja datownika. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. W zestawie dodatkowo niebieski pasek uszyty ze skóry naturalnej. Niebieską tarczę chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 43mm. Klasa wodoszczelności tego modelu wynosi 10ATM.

  • -15%

  Roamer 865847 41 80 50 Sportiva Diamond

  Cena 1 351 zł

  Szwajcarski elegancki zegarek damski Roamer Sportiva Diamond 865847 41 80 50. Model z precyzyjnym mechanizmem kwarcowym. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. W zestawie dodatkowo czarny pasek uszyty ze skóry naturalnej. Tarczę z czarnej masy perłowej z diamentem umieszczonym na godzinie 12 chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 36mm. Klasa wodoszczelności tego modelu wynosi 5ATM.

  • -15%

  Roamer 718833 48 75 20 R-Line

  Cena 1 683 zł

  Szwajcarski klasyczny zegarek męski Roamer R-Line 718833 48 75 20. Model z precyzyjnym mechanizmem kwarcowym. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. W zestawie dodatkowo brązowy pasek uszyty ze skóry naturalnej. Zieloną tarczę ozdobioną giloszem słoneczny chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 43mm. Klasa wodoszczelności tego modelu wynosi 5ATM.

 • Herbelin 35688/BTR19 NEWPORT

  Cena 4 660 zł

  Elegancki zegarek damski Herbelin Newport 35688/BTR19. Model z precyzyjnym mechanizmem kwarcowym z komplikacją chronografu i datownika. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej częściowo pokrytej powłoką w kolorze różowego złota. Bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej częściowo pokrytej powłoką w kolorze różowego złota. Tarczę z masy perłowej chroni najtwardsze, odporne na zarysowania szkło szafirowe. Średnica koperty wynosi 35mm natomiast grubość 10,5mm. Klasa wodoszczelności tego modelu wynosi 10ATM.

 • Smartwatch GARETT Kids Life Max 4G RT Różowy

  Cena 629 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT RÓŻOWY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 47x41mmmm natomiast grubość 15,7mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • SMARTWATCH GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT CZARNY

  Cena 629 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT CZARNY. Model zasilany baterią, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 47x41mmmm natomiast grubość 15,7mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT Sport Mode Pro Czarny

  Cena 409 zł

  Smartwatch męski GARETT SPORT MODE PRO CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z czarnego tworzywa sztucznego. Czarny, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT o rozmiarze 1,7 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 38x44mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 128MB.

 • GARETT Men Ocean Srebrno-Niebieski

  Cena 459 zł

  Smartwatch męski GARETT MEN OCEAN SREBRNO-NIEB. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Nordic NRF52832, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetne. Masywna bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP54, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Średnica koperty wynosi 47mm natomiast grubość 13mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to H Band. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

 • Smartwatch Garett Wave RT złoty stalowy

  Cena 199 zł

  Smartwatch damski GARETT Wave RT złoty stalowy. Model zasilany baterią, pracujący na procesorze Realtek8762DK, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze różowego złota. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoka w kolorze różowego złota. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT o rozmiarze 1,47 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68. Szerokość koperty wynosi 44mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to FitCloudPro. Pamięć ROM wynosi 64MB. Język menu: Polski, Angielski, Chiński tradycyjny, Chiński uproszczony, Japoński, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Arabski, Rosyjski, Portugalski, Koreański.

 • Smartwatch Garett Kids Fit niebieski

  Cena 139 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Fit niebieski. Model zasilany baterią, ładowarka w zestawie, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z aluminium. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to MasWear. Menu w języku: polski, angielski, czeski, węgierski, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński.

 • Smartwatch Garett Kids Fit czarny

  Cena 139 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Fit niebieski. Model zasilany baterią, ładowarka w zestawie, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to MasWear. Menu w języku: polski, angielski, czeski, węgierski, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński.

 • Smartwatch Garett Kids Sun Ultra 4G niebieski

  Cena 599 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Sun Ultra 4G niebieski. Model zasilany baterią o pojemności 900 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,85 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. Menu w języku: polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński.

 • Smartwatch Garett Verona złoty stalowy

  Cena 399 zł

  Smartwatch damski GARETT Verona złoty stalowy. Model zasilany baterią, pracujący na procesorze Realtek 8762, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z polerowanej stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran AMOLED o rozmiarze 1,3 cala.Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 45mm natomiast grubość 6,8mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Qwatch Pro. Pamięć ROM wynosi 64MB. Menu w języku: polski, angielski, czeski, słowacki, węgierski, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, niderlandzki, duński, szwedzki, grecki, rosyjski, rumuński, chiński.

 • Smartwatch Garett GRS czarny

  Cena 399 zł

  Smartwatch męski GARETT GRS czarny. Model zasilany baterią, pracujący na procesorze Dialog 14695, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana  tworzywa sztucznego. Czarny, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 60 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 51mm natomiast grubość 15mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to InfoWear. Pamięć ROM wynosi 128MB natomiast RAM 2MB. menu w języku: polski, angielski, japoński, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, portugalski, hinduski.

 • Smartwatch Garett Kids Nice Pro 4G czarny

  Cena 349 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Nice Pro 4G czarny.  Model zasilany baterią o pojemności 670 mAh, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,85 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP65. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. menu w języku: polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński.

 • Smartwatch Garett GRC STYLE złoty

  Cena 329 zł

  Smartwatch damski GARETT GRC STYLE złoty.  Model zasilany baterią,  pracujący na procesorze AC7012A, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złota. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,72 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapania, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 46x41mm natomiast grubość 13mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to SMART-TIME PRO. Pamięć ROM wynosi 128MB.

 • Smartwatch Garett Kids Twin 4G czarny

  Cena 299 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Twin 4G czarny. Model zasilany baterią, współpracujący z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM. Menu w języku: Polski, Angielski, Chiński, Hiszpański, Rosyjski, Niemiecki, Turecki, Holenderski, Francuski, Włoski, Litewski, Łotewski, Estoński.

 • Smartwatch Garett Classy złoty stalowy

  Cena 289 zł

  Smartwatch damski GARETT Classy złoty stalowy.  Model zasilany baterią, pracujący na procesorze Realtek 8762DK, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z polerowanej stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 60 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 51mm natomiast grubość 10mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to FitCloudPro. Pamięć ROM wynosi 64MB. Menu w języku: Polski, Angielski, Chiński, Japoński, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Arabski, Rosyjski, Portugalski, Holenderski, Włoski, Czeski, Grecki, Indonezyjski, Malezyjski, Wietnamski, Fiński, Rumiński, Turecki, Chorwacki.

 • Smartwatch Garett Classy złoto-czarny

  Cena 289 zł

  Smartwatch damski GARETT Classy złoto-czarny. Model zasilany baterią, pracujący na procesorze Realtek 8762DK, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z polerowanej stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 60 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 51mm natomiast grubość 10mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to FitCloudPro. Pamięć ROM wynosi 64MB. Menu w języku: Polski, Angielski, Chiński, Japoński, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Arabski, Rosyjski, Portugalski, Holenderski, Włoski, Czeski, Grecki, Indonezyjski, Malezyjski, Wietnamski, Fiński, Rumiński, Turecki, Chorwacki.

GARETT

Garett to polska firma, która powstała w 2013 roku w Kielcach. Wtedy to, jeden ze współwłaścicieli firmy – Paweł Knez – zdecydował się na produkowanie smartwatchy, nowoczesnych zegarków, które można nazywać także „towarzyszami” dnia codziennego. Obecnie Garett Electronics to prężnie rozwijająca się firma oferująca produkty zwiększające standard życia, dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii. Cały zespół Garett to fachowcy posiadający wysokie kompetencje oraz fachowcy w dziedzinie nowoczesnych technologii. Jak zaznacza zarząd, głównym celem marki jest zapewnienie konsumentom satysfakcji poprzez dostarczenie produktów o najwyższej jakości oraz atrakcyjnych cenach. Marka Garett posiada najszerszą ofertę smartwachy na polskim rynku, proponując smartwatche damskie, męskie, dziecięce oraz takie z wbudowanym systemem operacyjnym Android. Przez trzy lata z rzędu (2017, 2018 oraz 2019) marka Garett zdobyła złote godło programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. 2018 rok przyniósł marce również wyróżnienie złotym godłem w największym jakościowym konkursie w Polsce – Najwyższa Jakość Quality International. Tytuł ten uzyskany został w kategorii QI Product dla całej linii smartwatchy Garett. W 2019 roku linia smartwatchy Garett Kids zdobyła wyróżnienie w XII edycji Konkursu Zabawka Roku jako Nagroda Rodziców. Smartwatche Garett Kids wyposażone są w wiele funkcji, zapewniających bezpieczeństwo dzieciom, co w 2020 roku potwierdza zdobycie wyróżnienia jako Dziecięca Marka Roku 2020. Wyróżnienie to otrzymują wyłącznie marki cieszące się zaufaniem oraz uznaniem wśród specjalistów i klientów. Nagrody zdobyte w 2021 roku to: odznaczenie godłem Polska Dobra Marka, Rynkowy Lider Innowacji, Nagroda Rodziców 2021, Najwyższa Jakość Quality International, kobieca Marka Roku – Klasa i Styl.

Smartwatche Garett - Zegaris.pl - sklep ze smartwatchami Rzeszów

GARETT