Filtruj wg

Cena

Cena

 • 189 zł - 799 zł

Płeć

Płeć

Marka

Marka

Pasek

Pasek

Bransoleta

Bransoleta

Szkło

Szkło

Koperta

Koperta

Kształt koperty

Kształt koperty

Szerokość koperty

Szerokość koperty

Tarcza

Tarcza

Podświetlenie

Podświetlenie

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Rodzaj mechanizmu

Rodzaj mechanizmu

Barometr

Barometr

Kompas

Kompas

Alarm

Alarm

Stoper

Stoper

Bluetooth

Bluetooth

Dostępność

Dostępność

GARETT

Pokazano 1-30 z 69 pozycji
Pokazano 1-30 z 69 pozycji

Aktywne filtry

  • Nowość

  Smartwatch Garett Kids Rock 4G RT

  Cena 549 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Rock 4G RT Niebieski. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

  • Nowość

  Smartwatch Garett Kids Rock 4G RT różowy

  Cena 549 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT Kids Rock 4G RT różowy. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

  • Nowość

  Smartwatch Garett Elegance RT ciemny

  Cena 469 zł

  Smartwatch męski Garett Elegance RT ciemny. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek 8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Brązowy pasek został uszyty ze skóry naturalnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran LCD o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 47mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 160MB.

 • Smartwatch GARETT Kids Focus 4G RT Czarny

  Cena 569 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS FOCUS 4G RT CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • Garett V8 RT srebrny stalowy

  Cena 659 zł

  Smartwatch męski GARETT V8 RT SREBRNY STALOWY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze RTL8762, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Masywna bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na znużenie w wodzie do 30 minut, a także na pył i kurz. Średnica koperty wynosi 46mm natomiast grubość 11mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to OnWear. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

 • Smartwatch Garett Kids Life Max 4G RT niebieski

  Cena 699 zł

  Smartwatch dziecięcy Garett Kids Life Max 4G RT niebieski. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 47x41mmmm natomiast grubość 15,7mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT Naomi RT Srebrny

  Cena 419 zł

  Smartwatch damski GARETT NAOMI RT SREBRNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Nordic NRF52832, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z polerowanej stali szlachetnej. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran LCD o rozmiarze 1,04 cala.Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 36mm natomiast grubość 11mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to LinkTo Health. Pamięć ROM wynosi 64MB.

 • GARETT Sport Mode Pro Czarny

  Cena 409 zł

  Smartwatch męski GARETT SPORT MODE PRO CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z czarnego tworzywa sztucznego. Czarny, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT o rozmiarze 1,7 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 38x44mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 128MB.

 • GARETT Sport Combat Zielony

  Cena 439 zł

  Smartwatch męski GARETT SPORT COMBAT ZIELONY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Zielony, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Średnica koperty wynosi 50mm natomiast grubość 10mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

 • GARETT Men Ocean Srebrno-Niebieski

  Cena 459 zł

  Smartwatch męski GARETT MEN OCEAN SREBRNO-NIEB. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Nordic NRF52832, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetne. Masywna bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP54, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Średnica koperty wynosi 47mm natomiast grubość 13mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to H Band. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

  • Nowość

  Smartwatch Garett Lady Rosa RT złoty-róż

  Cena 189 zł

  Smartwatch damski Garett Lady Rosa RT złoty-róż. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze HS6620D, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z polerowanej stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze różowego złota. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT o rozmiarze 1,3 cala.Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie. Szerokość koperty wynosi 44mm natomiast grubość 11mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 4MB.

 • Smartwatch GARETT Kids Rock 4G RT Czarny

  Cena 549 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS ROCK 4G RT CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • Smartwatch GARETT Kids Life Max 4G RT Różowy

  Cena 599 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT RÓŻOWY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 47x41mmmm natomiast grubość 15,7mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • SMARTWATCH GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT CZARNY

  Cena 599 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 47x41mmmm natomiast grubość 15,7mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • Smartwatch Garett Lady Naomi Pro RT złoty

  Cena 589 zł

  Smartwatch damski GARETT LADY NAOMI PRO RT ZŁOTY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Nordic NRF52832, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z polerowanej stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT LCD o rozmiarze 1,09 cala.Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 38mm natomiast grubość 11mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to LinkTo Health / FFit / Glory Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB.

 • SMARTWATCH GARETT LADY NAOMI PRO RT SREBRNY

  Cena 589 zł

  Smartwatch damski GARETT LADY NAOMI PRO RT SREBRNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Nordic NRF52832, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z polerowanej stali szlachetnej. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran TFT LCD o rozmiarze 1,09 cala.Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 38mm natomiast grubość 11mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to LinkTo Health / FFit / Glory Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB.

 • Garett Lady Elegance RT złoty

  Cena 499 zł

  Smartwatch damski GARETT LADY ELEGANCE RT ZŁOTY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złotym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoka w kolorze złotym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran LCD o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 47mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB.

 • Garett Lady Elegance RT srebrny

  Cena 519 zł

  Smartwatch damski GARETT LADY ELEGANCE RT SREBRNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran LCD o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 47mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB.

 • Smartwath Garett Lady Elegance RT czarny

  Cena 519 zł

  Smartwatch damski GARETT LADY ELEGANCE RT CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran LCD o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 47mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB.

 • GARETT KIDS TRENDY 4G CZARNY

  Cena 799 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS TRENDY 4G CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran TFT o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 42x47mmmm natomiast grubość 15mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT KIDS CUTE PLUS 4G RÓŻOWY

  Cena 779 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS CUTE PLUS 4G RÓŻOWY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran TFT o rozmiarze 1,3 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 41x51mmmm natomiast grubość 11mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT BEFIT SPORT RT CZARNY

  Cena 699 zł

  Smartwatch unisex GARETT BEFIT SPORT RT CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Realtek8762C+BK3266, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Czarny, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran LTPS-TFT o rozmiarze 1,78 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 37x47mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to FitCloudPro. Pamięć ROM wynosi 512MB natomiast RAM 64MB.

 • GARETT KIDS FUNKY 4G CZARNY

  Cena 699 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS FUNKY 4G CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Czarny pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran TFT LCD o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP66, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 41x51mmmm natomiast grubość 11mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT KIDS PROTECT 4G NIEBIESKI

  Cena 599 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS PROTECT 4G NIEBIESKI. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran TFT LCD o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP66, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 45x55mmmm natomiast grubość 17mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT KIDS NEON 4G ZIELONY

  Cena 599 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS NEON 4G ZIELONY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Zielony pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran TFT LCD o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP66, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 45x55mmmm natomiast grubość 17mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT KIDS SPACE 4G RÓŻOWY

  Cena 699 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS SPACE 4G RÓŻOWY. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran TFT LCD o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP66, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 45x55mmmm natomiast grubość 17mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT KIDS MORO 4G NIEBIESKI

  Cena 599 zł

  Smartwatch dziecięcy GARETT KIDS MORO 4G NIEBIESKI. Model z mechanizmem kwarcowym, współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego. Niebieski pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło hesalitowe. Ekran TFT LCD o rozmiarze 1,4 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP66, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapanie, a także na pył i kurz. Wymiary koperty to 45x55mmmm natomiast grubość 17mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Garett Tracker. Smartwatch posiada wbudowany slot na karę Nano SIM.

 • GARETT WOMEN NOVA CZARNY STAL

  Cena 499 zł

  Smartwatch damski GARETT WOMEN NOVA CZARNY STAL. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze NRF52832, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana z polerowanej stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Bransoleta typu mesh została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,3 cala.Wodoszczelność tego modelu to IP68, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do godziny, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 43mm natomiast grubość 12mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Fundo Pro / Wear Pro. Pamięć ROM wynosi 64MB.

 • GARETT STREET STYLE CZARNY

  Cena 349 zł

  Smartwatch męski GARETT STREET STYLE CZARNY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze Dialog14683, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym. Czarny, gumowy pasek podkreśla sportowy charakter smartwatcha. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,28 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zanurzenie do 30 minut, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 44mm natomiast grubość 11mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to JYouPro. Pamięć ROM wynosi 64MB natomiast RAM 64MB.

 • GARETT SPORT ACTIVITY ZŁOTY

  Cena 299 zł

  Smartwatch damski GARETT SPORT ACTIVITY ZŁOTY. Model z mechanizmem kwarcowym, pracującym na procesorze GR5515, a także współpracującym z systemami Android oraz iOS. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze złota. Różowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego. Tarczę z wyświetlaczem chroni szkło mineralne. Ekran IPS o rozmiarze 1,69 cala. Wodoszczelność tego modelu to IP67, co oznacza, że zegarek jest odporny na zachlapania, a także na pył i kurz. Szerokość koperty wynosi 37x45mm natomiast grubość 10mm. Aplikacja dedykowana do smatwatcha to Da Fit. Pamięć ROM wynosi 64MB.

GARETT

Garett to polska firma, która powstała w 2013 roku w Kielcach. Wtedy to, jeden ze współwłaścicieli firmy – Paweł Knez – zdecydował się na produkowanie smartwatchy, nowoczesnych zegarków, które można nazywać także „towarzyszami” dnia codziennego. Obecnie Garett Electronics to prężnie rozwijająca się firma oferująca produkty zwiększające standard życia, dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii. Cały zespół Garett to fachowcy posiadający wysokie kompetencje oraz fachowcy w dziedzinie nowoczesnych technologii. Jak zaznacza zarząd, głównym celem marki jest zapewnienie konsumentom satysfakcji poprzez dostarczenie produktów o najwyższej jakości oraz atrakcyjnych cenach. Marka Garett posiada najszerszą ofertę smartwachy na polskim rynku, proponując smartwatche damskie, męskie, dziecięce oraz takie z wbudowanym systemem operacyjnym Android. Przez trzy lata z rzędu (2017, 2018 oraz 2019) marka Garett zdobyła złote godło programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. 2018 rok przyniósł marce również wyróżnienie złotym godłem w największym jakościowym konkursie w Polsce – Najwyższa Jakość Quality International. Tytuł ten uzyskany został w kategorii QI Product dla całej linii smartwatchy Garett. W 2019 roku linia smartwatchy Garett Kids zdobyła wyróżnienie w XII edycji Konkursu Zabawka Roku jako Nagroda Rodziców. Smartwatche Garett Kids wyposażone są w wiele funkcji, zapewniających bezpieczeństwo dzieciom, co w 2020 roku potwierdza zdobycie wyróżnienia jako Dziecięca Marka Roku 2020. Wyróżnienie to otrzymują wyłącznie marki cieszące się zaufaniem oraz uznaniem wśród specjalistów i klientów. Nagrody zdobyte w 2021 roku to: odznaczenie godłem Polska Dobra Marka, Rynkowy Lider Innowacji, Nagroda Rodziców 2021, Najwyższa Jakość Quality International, kobieca Marka Roku – Klasa i Styl.

Smartwatche Garett - Zegaris.pl - sklep ze smartwatchami Rzeszów

GARETT