

(1 990 zł szt.)
"Projektując Błonie Polan zależało nam, by nie tylko wskrzesić nostalgię za minioną epoką, lecz także zaproponować model, który będzie spełniał jak najbardziej współczesne wymogi. Design, styl i wzornictwo przemysłowe Polski lat 60’ są dziś wręcz kultowe. Są synonimami szyku, klasy i elegancji." Nowy model Błonie Polan nawiązuje do swego poprzednika przede wszystkim poprzez wyraziste indeksy godzinowe. Charakterystyczna czcionka na godzinach 12, 3, 6 i 9 sprawia, że ten model jest nie do pomylenia z żadnym innym zegarkiem produkowanym w Błoniu. Wypukłe, szafirowe szkło swoim profilem nawiązuje do szkiełek z plexi, które stosowano w zegarkach przełomu XX wieku, również w czasomierzach Błonie. W tym modelu zastosowano ciekawe rozwiązanie w postaci dwupoziomowej tarczy. Dolna jej warstwa wykończona została koncentrycznym szczotkowaniem, co sprawia, że gdy pada na nią światło, tarcza mieni się delikatnie różnymi odcieniami. W górnej warstwie, wykonanej w wykończeniu matowym, wycięto indeksy na czele z czterema stylizowanymi indeksami arabskimi. Za precyzję zegarka odpowiada niezawodny mechanizm Miyota 8315 z 60-godzinną rezerwą chodu. Został on wyposażony w mosty zdobione pasami genewskimi. Na godzinie 12 widnieje logotyp Błonie osadzony na tabliczce z dwoma wkrętami o kolorze stali bądź platerowanymi na niebiesko. Trzy centralnie zamontowane wskazówki są częściowo szkieletowane – to również inspiracja sięgająca archiwalnych modeli „Mery”. Tego typu pełne trójkątne wskazówki Błonie importowało w latach 60-tych z moskiewskiej fabryki zegarków im. Kirowa. Polan jest jednocześnie klasycznie elegancki, ale też posiada własny, rozpoznawalny charakter.
- oryginalną kartę gwarancyjną producenta z dwuletnim okresem gwarancyjnym uprawniającą do napraw w serwisach lokalnych oraz centralnym w Polsce,
- opcje: paragon / fakturę VAT / fakturę unijną,
- oryginalne opakowanie marki Błonie,
- instrukcję obsługi w języku polskim.
Przy zakupie zegarka o wartości powyżej 500 zł oferujemy Państwu GRAWER GRATIS do 15 znaków. Powyżej 15 znaków cenę ustalamy indywidualnie.
Wykonujemy usługę grawerowania na zegarkach profesjonalnym grawerem Gravograph M 20.
Jeśli życzą sobie Państwo aby na zamówionym zegarku znalazł się grawer, proszę o wysłanie wiadomości na adres sklep@zegaris.pl lub telefon na numer 570 886 788. Obsługa sklepu sprawdzi możliwość wykonania graweru na wybranym modelu zegarka i w przypadku, gdy nie jest ono możliwe, skontaktuje się z Państwem.
Sklep informuje, iż w przypadku grawerowania niezbędna jest uprzednia opłata zamówienia w 100% wartości, przelewem lub kartą kredytową.
Nie ma możliwości wysyłki zamówienia z grawerem za pobraniem. Nie ma możliwości zwrotu lub wymiany zegarka, na którym wykonano grawerowanie.
Czas realizacji zamówienia z grawerowaniem może ulec wydłużeniu o 2-3 dni robocze.
Grawer gratis wykonujemy do 15 znaków w linii prostej na deklu (nietransparentnym ) lub zamku bransolety (niegiętym, duża powierzchnia).
Wybrany krój pisma proszę wskazać przy składaniu zamówienia
Nie jesteś zadowolony z zamówionego zegarka? Nie spełnił Twoich oczekiwań?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie.
Wydłużyliśmy możliwość zwrotu lub wymiany towaru.
Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Zwroty wysyłane samodzielnie przyjmujemy pod adresem:
ZEGARIS Janusz Słapiński
al. T. Rejtana 65
35-326 Rzeszów
+48 570 886 788
sklep@zegaris.pl
Federacja Konsumentów: http://www.federacja-konsumentow.org.pl/45,zakupy-w-internecie.html
Zwroty i wymiany regulamin: https://zegaris.pl/content/2-regulamin
Bezpieczeństwo zakupów: https://www.trustedshops.pl/opinia/info_X95266D5836E80B3BBAC340223E16B0A4.html
Jeżeli w innym sklepie znalazłeś lepszą ofertę prosimy o kontakt przy pomocy formularza kontaktowego dostępnego tutaj
Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 604516865
lub przy pomocy emaila: sklep@zegaris.pl