Wiosenne Energetyzujące Zegarki Swatch

Wiosenne Energetyzujące Zegarki Swatch

Swatch zaprezentował właśnie swoją najnowszą kolekcję zegarków What if...? i trzeba przyznać, że potrafią zachwycić! Te szwajcarskie zegarki w wiosennej kolorystyce to prawdziwa uczta dla oka. Występują w czterech pięknych kolorach: żółtym, zielonym, różowym i niebieskim, które idealnie wpasują się w nadchodzącą porę roku.

Co sprawia, że te zegarki są tak wyjątkowe? Otóż wszystkie posiadają paski wykonane z tworzywa pochodzenia naturalnego, co sprawia, że są one nie tylko stylowe, ale również ekologiczne. Dodatkowo kwadratowe koperty zegarków zostały wykonane z bioceramiki, materiału charakteryzującego się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia.


A czym dokładnie jest bioceramika? To rodzaj ceramiki, która jest produkowana z naturalnych surowców, takich jak olej rycynowy czy tlenek cyrkonu, co sprawia, że jest ona bardziej przyjazna dla środowiska.

Każdy zegarek z kolekcji What if...? nawiązuje do konkretnego koloru, a kolory te symbolizują różne emocje i uczucia. Żółty symbolizuje radość i energię, zielony - spokój i naturę, różowy - romantyzm i delikatność, a niebieski - spokój i harmonię.

Jeśli więc chcesz dodać trochę koloru do swojej wiosennej garderoby i jednocześnie zadbać o środowisko, to zdecydowanie polecamy nową kolekcję zegarków Swatch What if...?.      
Z pewnością ta kolekcja wniesie dużo koloru i energii nawet w pochmurny dzień.

ZOBACZ KOLEKCJĘ W SKLEPIE