Premiera modelu Certina DS SUPER PH1000M

Premiera modelu Certina DS SUPER PH1000M

Zbliżającemu się okresowi świątecznemu towarzyszy wiele zegarkowych premier. Jedną z nich jest jak sam producent określa spektakularna Certina DS SUPER PH1000M z nowoczesnym mechanizmem Powermatic 80, wodoszczelnością 1000 metrów oraz antymagnetyczną sprężyną Nivachron. Te dwa nowe modele są potwierdzeniem nieprzemijającej fascynacji producenta głębinami morskimi. Inspiracją do stworzenie kolekcji DS SUPER PH1000M był model z 1970 roku, który pojawiając się wywołał niemała furorę zarówno pod jak i nad wodą.

DS SUPER PH1000M

Zaprezentowana niedawno kolekcja Certina DS SUPER PH1000M składa się z dwóch referencji, pierwsza limitowana do 1000 sztuk posiada jasnopomarańczową tarczę, natomiast druga nielimitowana posiada czarną tarczę. Te dwa modele w stylu vintage wyróżniają się na tle innych łagodnie zaokrągloną kopertą ze stali szlachetnej w satynowym wykończeniu. Modele te posiadają szereg przydatnych podczas nurkowania funkcji; zawór helowy, karbowany wypukły oraz obrotowy pierścień lunety, szerokie indeksy i wskazówki pokryte SuperLumiNova co sprawia że tarcza jest czytelna w każdych warunkach. Zegarki są oferowane z czarnym paskiem wykonanym z kauczuku bądź paskiem tekstylnym wykonanym z #tide ocean material.

Nowa Certina DS SUPER PH1000M to niezawodny towarzysz przygód ale także symbol dobrego stylu. zegarek zapakowany jest w wysokiej jakości wodoszczelne pudełko. Jest to idealny wybór dla mężczyzn lubiących sporty ekstremalne oraz ceniących niezależność.

ZOBACZ W SKLEPIE