Atlantic World Cup Krzysztof Hołowczyc - Wygraj jedną z nagród!

Atlantic World Cup Krzysztof Hołowczyc - Wygraj jedną z nagród!

Atlantic 55858.41.29LE to najnowszy model stworzony we współpracy z wieloletnim ambasadorem marki - Krzysztofem Hołowczycem. Ten limitowany model inspirowany jest adrenaliną, zawodami rajdowymi oraz wyjątkowym stylem retro racing watch. Model ten wyróżnia się idealnym połączeniem precyzji, designu oraz ducha rajdowej rywalizacji.

Zegarek inspirowany motoryzacją

Kolorystyka szwajcarskiego zegarka męskiego Atlantic 55858.41.29LE jest ściśle związana z samochodami rajdowymi w których startuje Krzysztof Hołowczyc - beż, pomarańcz oraz błękit.
Beż to symbol wyjątkowej trwałości oraz odporności, której kierowcy bardzo potrzebują na trudnych trasach.
Pomarańcz to symbol adrenaliny oraz prędkości, czyli dwóch składowych każdego rajdu.
Niebieski to symbol wolności oraz ducha nieograniczonej przygody.

Tarczę zaprojektowano z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół np. pomarańczowa wskazówka sekundnika, czy wyróżniająca się cyfra 7, która jest szczęśliwą cyfrą Krzysztofa Hołowczyca.

Edycja Limitowana 277 sztuk

Zegarek Atlantic 55858.41.29LE wyprodukowano w ilości jedynie 277 sztuk na cały świat. Na boku koperty każdego modelu wybito unikalny numer limitacji. Beżowa tarcza sygnowana jest podpisem kierowcy rajdowego. Ten wyjątkowy szwajcarski zegarek działa  w oparciu o mechanizm automatyczny ETA Vajloux 7750. Koperta zawieszona jest na wytrzymałej stalowej bransolecie. W zestawie znajduje się podróżne etui na zegarek, a także skórzany pasek ozdobiony pomarańczowymi przeszyciami, co nadaje mu sportowego charakteru. Cały zestaw zapakowany jest w dedykowane, eleganckie pudełko sygnowane podpisem Krzysztofa Hołowczyca.

Wygraj CO-DRIVE

Kupując zegarek z kolekcji Atlantic Worldmaster możesz na jeden dzień zostać pilotem rajdowym Krzysztofa Hołowczyca! ilość miejsc ograniczona (25).

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Kupić dowolny model zegarka Atlantic Worldmaster. Atlantic Worldmaster
2. Zarejestrować paragon.
3. Odpowiedzieć na pytanie: Kim jest dla Ciebie "Mistrz Świata"?

Tutaj zarejestruj paragon i weź udział w konkursie!