Votok Europe VEareONE 2022

Votok Europe VEareONE 2022

Litewski producent zegarków – Vostok Europe -  pod koniec grudnia 2022 roku wypuścił na rynek dwa zegarki, które stworzone zostały w ścisłej współpracy z fanami marki. Linia Vostok Europe VeareONE 2022 to już kolejna edycja, w której powstały dwa sportowe czasomierze a ich komponenty takie jak: mechanizm, tarcza czy koperta zostały wybrane poprzez głosowanie odbywające się w social mediach. W głosowaniu mogli brać udział wszyscy obserwatorzy mediów społecznościowych marki Vostok Europe.

Zegarki męskie Vostok Europe VEareONE 2022

Kolekcja Vostok Europe Special Edition VeareONE 2022 to dwa zegarki męskie bazujące na stylistyce Vostok Europe Energia. Podstawą obydwu czasomierzy jest dosyć duża i masywna tytanowa koperta o średnicy 48 milimetrów, otoczona przez żłobkowany bezel. Gratką dla fanów marki niewątpliwie jest jest szkieletowa tarcza, która pokazuje pracę znajdującego się wewnątrz mechanizmu automatycznego Seiko NH72 z 41 godzinną rezerwą chodu. W obydwu modelach koła zębate oraz podzespoły zostały misternie ozdobione, co podkreśla wyjątkowość modeli oraz dbałość producenta o każdy szczegół. Wokół tarczy umieszczono proste indeksy liniowe oraz wskazówki, które zostały wyposażone w pałeczki trytowe. Tarczę chroni utwardzone szkło mineralne typu K1. Kopertę od spodu zamyka przezroczysty dekiel, przez który z kolei można obserwować pracujący wachnik. Obydwa modele posiadają wodoszczelność na poziomie 30ATM, co w połączeniu z zaworem helowym pozwala na eksploracje głębin morskich.

Dodatki Vostok Europe VEareONE

Obydwa modele Vostok Europe VEareONE 2022 dostarczane są w specjalnym pudełku Dry Box, w którym oprócz zegarka, znajdują również: dodatkowy pasek oraz urządzenie do szybkiej zmiany pasków.

IDŹ DO SKLEPU