Liu Jo – nowa marka w salonach Zegaris

Liu Jo – nowa marka w salonach Zegaris

Grudzień to czas obdarowywania, aby nasi klienci mieli jeszcze większy wybór zegarków na prezent firma Zegaris przedstawia nową markę zegarków modowych – Liu Jo, która od grudnia gości w naszych salonach.

Zegarki damskie Liu Jo

Marka Liu Jo od samego początku istnienia swoje projekty kieruje do kobiet. Dla jakich kobiet odpowiednie będą zegarki Liu Jo? Właścicielka modowego czasomierza Liu Jo to kobieta dynamiczna, odważna, pewna siebie, lubiąca nowe wyzwania, pewnie stąpająca po ziemi oraz mająca jasno sprecyzowane cele. Te wyjątkowe dodatki mają za zadanie sprawić, aby kobiety poczuły się pięknie, wyjątkowo, stylowo ale nie zagubiły w tym wszystkim własnej indywidualności. Damskie zegarki Liu Jo są niewątpliwie wyjątkowe, ich design może być interpretowany na wiele sposobów.

Krótka historia marki Liu Jo

Liu Jo to włoska marka, której powstanie datuje się na 1995 rok, wówczas to dwóch braci Marco i Vannis Marchi zaprezentowali światu kanałami multibrandowymi dwie modowe kolekcje Liu Jo oraz Liu Jo Jeans. Początkowo marka była kojarzona z kolekcją Jeans, gdyż to właśnie dwaj bracia z Capri są autorami pierwszego modelu kobiecych jeansów typu push-up. Wraz z kolejnymi latami marka rozwijała się tworząc już nie tylko ubrania ale i modowe dodatki oraz buty. Rozwój i docenienie produktów na rynku spowodowały, ze bracia Marchi zaczęli otwierać pierwsze monobrandowe butiki Liu Jo. Obecnie jest ich 490 w 48 krajach na całym świecie. Te wyjątkowe produkty sprzedawane są także w sklepach multibrandowych, tych      z kolei jest około 5500.

Zegarki i Smartwatche Liu Jo

Zegarki naręczne oraz smartwatche to linie luksusowych kolekcji Liu Jo, które zaprojektowane zostały w taki sposób aby odpowiadać na potrzeby współczesnych klientów. Zegarek tej marki traktowany jest jako dodatek podkreślający styl oraz  indywidualność właściciela. Projekty zegarków wspaniale odwzorowują obecnie panujące trendy modowe. Kolekcja Tech to smartwatche łączące w sobie nowoczesne technologie z włoskim szykiem.  Każdy model charakteryzuje się dbałością o szczegóły, estetyką wykonania oraz wysoką funkcjonalnością.
Zegarek Liu Jo to nie tylko narzędzie do odczytywania czasu, ale stylowy dodatek, który świetnie sprawdzi się jako świąteczny prezent.

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W NASZYM SKLEPIE