Świąteczne nowości zegarkowe 2022

Świąteczne nowości zegarkowe 2022

Ulubiony czas w roku wielu osób zacznie się już niebawem. Mowa tutaj oczywiście o zimie i związanej z nią wyjątkową aurą, która sprawia, że chce się celebrować ten wyjątkowy czas i obdarowywać bliskich. Zegarek na prezent to zawsze bardzo dobry pomysł. Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy w tym roku myślą o kupnie zegarka na prezent, przygotowaliśmy przegląd zimowych nowości zegarków grupy Fossil Group.

Zegarki Fossil

Marka Fossil to zegarki modowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Kolekcja świąteczna została podzielona przez producenta na dwie kategorie: Color Story oraz Gifting Moments.

Modowe zegarki damskie oraz męskie przypisane do grupy Color Story to modele nawiązujące swą barwą do strzelistych, wiecznie zielonych sosen, a te z kolei są nieodłącznym elementem świątecznego wystroju. Zapach Świąt Bożego Narodzenia to właśnie zapach choinki oraz pierniczków. Modele zostały dopełnione kolorem srebrnym oraz złotym, co tylko podkreśla świąteczną aurę.

Kolekcja Gifting Moments to zestawy, gdzie w pudełku oprócz zegarka znajduje się również (zależnie od modelu) bransoletka, kolczyki a nawet łańcuszek. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się jako prezent świąteczny dla bliskiej osoby.

Zegarki Michael Kors

Marka Michael Kors jest rozpoznawalna na całym świecie, co sprawia, iż prezent z logo MK będzie zawsze trafiony oraz doceniony. Myślą przewodnią świątecznej kolekcji zegarków Michael Kors jest „Sparke & Shine” Sezon świąteczny to czas aby się wyróżniać i być odważnym – z takim przesłaniem zostawia nas producent zegarków Michael Kors. Cała kolekcja utrzymana jest w iście świątecznych barwach, bo czy są inne kolory niż czerwień i złoto, które bardziej kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia? Misternie zdobione połyskującymi kryształkami modele będą idealnym uzupełnieniem świątecznych stylizacji. Damskie zegarki Michale Kors są uwielbiane przez kobiety na całym świecie, więc idealnie sprawdzą się jako świąteczny prezent.

Męskie zegarki Michael Kors z kolekcji świątecznej to głównie klasyczne modele utrzymane w świątecznej kolorystyce (srebro, złoto, brąz i czerń).

Zegarki Armani Exchange

Producent zegarków Armani Exchange na świąteczny prezent dla mężczyzny proponuje następujące zegarki.

Samonakręcający się zegarek z kolekcji Hampton z oknem przez które można podziwiać pracę zegarka. Obudowa nowej odsłony zegarka Hampton jest przyjazna środowisku, gdyż wykonana jest w co najmniej 50% z przetworzonej stali nierdzewnej.

Kolejną zimową nowością jest kolekcja Outerbanks OPP to trzy modele w stonowanych i modnych obecnie barwach. Zegarki z kolekcji Outerbanks OPP to kwarce zawieszone na silikonowych paskach, które przyciągają uwagę, dzięki kolorystyce.

Gifting to najnowsze zestawy upominkowe wyróżniające się funkcjonalnością, wszechstronnością oraz klasą. Zestawy upominkowe zostały stworzone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W pudełku oprócz zegarka znajduje się (zależnie od modelu) bransoletka bądź wymienne ramki, dzięki którym można dopasować swój zegarek do stroju bądź nastroju w danym dniu.

Zegarki Diesel

Nowości, które na święta przygotowała marka Diesel zostały podzielone na cztery grupy: Black Reptilia, Flayed, Croco Digi oraz D.V.A.

Black Reptilia to kolekcja którą charakteryzuje ciężka, wytłoczona na metalu faktura skóry gadów. Kolekcja utrzyma jest w ciemnej, mrocznej kolorystyce. W całej kolekcji znajdują się zarówno modele nowoczesne jak i te bardziej klasyczne. Zegarki Black Reptilia to doskonały wybór dla odważnych indywidualistów.

Flayed czyli jak wskazuje producent wysoka jakość w świetnym stylu. Słowo flayed oznacza obdartego ze skóry, właśnie tym charakteryzuje się zimowa kolekcja zegarków Diesel. Producent odsłania poszczególne warstwy czasomierza, aby użytkownik mógł podziwiać wnętrze modelu. Cała kolekcja charakteryzuje się funkcjonalnością oraz wysoką atrakcyjnością wizualną.

Croco Digi to cyfrowy design w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja Croco Digi to dwa przeciwstawne kolorystycznie modele – srebrny i czarny. Bransolety tych cyfrowych zegarków wykończone są teksturą Croco, co wprowadza wyraźne unowocześnienie do klasycznych zegarków cyfrowych Diesel.

D.V.A. to kolekcja podążająca za najnowszymi trendami, modele te wykorzystują nowe mechanizmy pokazywania czasu a przy tym są eleganckie i wyrafinowane. Najnowsza kolekcja D.V.A. jest kontynuacją większego projektu eksperymentalnego, które zapoczątkowała platforma Baby Chief Digital.

Wiele osób zastanawia się czy zegarek na prezent świąteczny to dobry pomysł? Już spieszymy z wyjaśnieniem, że zegarek jest to zawsze trafiony prezent. Przed kupnem należy jednak zorientować się czy obdarowywana osoba częściej w swoich stylizacjach wybiera styl klasyczny, elegancki, sportowy czy może eklektyczny. Zegarek jest prezentem ponadczasowym, który będzie służył długie lata. Dla podkreślenia wyjątkowości obdarowanej osoby warto wybrać wspomniane wyżej zestawy upominkowe. Te oraz inne modele zegarków znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.