Maurice Lacroix King of The Court

Maurice Lacroix King of The Court

Szwajcarskie zegarki Maurice Lacroix słyną na całym świecie ze swej niezawodności oraz precyzji wykonania. Producent bardzo chętnie angażuje się w świat sportu i nie tylko. W 2021 roku Maurice Lacroix stał się oficjalnym chronometrażystą innowacyjnych turniejów piłki plażowej King of The Court. W roku obecnym, czyli 2022, szwajcarska manufaktura stworzyła sportowy zegarek męski hołdujący wcześniej wspomnianym turniejom siatkarskim. Za bazę tego wyjątkowego modelu posłużył kultowy model Maurice Lacroix – Aikon. Tym samym mamy przyjemność zaprezentować szwajcarski, sportowy zegarek męski MAURICE LACROIX AIKON Quartz Chronograph Special Edition KOTC Titanium AI1018-TT030-130-K.


King of The Court

King of The Court to mecze siatkówki plażowej, odbywające się w innowacyjnej formule w różnych miastach na świecie. Po raz pierwszy turniej w tej formule odbył się w 2017 roku. Turnieje siatkówki plażowej King of The Court rozgrywane są na czas a co ciekawe w tym samym czasie w grze w sposób rotacyjny bierze udział pięć! drużyn (dwie na boisku, trzy oczekują na swoją kolej). Boisko zawsze podzielone jest na dwie strefy: zwycięzców oraz pretendentów. W której strefie znajdzie się dana drużyna zależy jedynie od losowania. Jeżeli mecz wygra drużyna będąca po stronie pretendentów, przechodzi ona na skrzydło królewskie, a drużynę przegraną zastępuje kolejna z oczekujących drużyn. Punkty klasyfikacyjne można zdobywać wyłącznie grając w strefie zwycięzców. Podczas gry obowiązują zasady przyjęte przy grze w siatkówkę plażową. Gra odbywa się na czas i każda z rund trwa 15 minut. Podczas rundy nie ma żadnych przerw, gra rozgrywana jest ciągle.


AIKON King of the Court Special Edition


Maurice Lacroix Aikon Quartz Chronograph Special Edition KOTC Titanium AI1018-TT030-130-K to szwajcarski, sportowy zegarek męski. Sercem tego wyjątkowego czasomierza jest niezwykle precyzyjny, szwajcarski mechanizm kwarcowy. Koperta o średnicy 42mm, została odlana z tytanu, który jest wysoce odporny na zarysowania oraz korozję. Tytan jest materiałem antyalergicznym oraz lżejszym od stali szlachetnej, a także niewrażliwym na działanie pól magnetycznych. Na deklu znajduje się wygrawerowane logo King of The Court. Srebrna tarcza Aikon King of The Court Specjal Edition ozdobiona jest szlifem słonecznym, dzięki czemu pięknie odbija docierające do niej promienie słoneczne. Wskazówki wypełnione zostały substancją luminescencyjną, co znacznie zwiększa czytelność tarczy. Na tarczy znajduje się również datownik wskazujący dzień miesiąca oraz subtarcze chronografu, który dokładnie odmierzy mijający czas. Ten sportowy zegarek męski zawieszony jest na pasku wykonanym z gumy FKM, która jest bardziej elastyczna, oraz niezwykle odporna na blaknięcie, co sprawia, że zegarek dłużej zachowuje świeży wygląd. Gumowy pasek jest czarny z ozdobnymi liniami w kolorze białym oraz musztardowym. Aikon KOTC został wyposażony w system szybkiej zmiany pasków, dzięki czemu użytkownik może z łatwością, samodzielnie, bez użycia narzędzi kreować jego wygląd. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM pozwala na wakacyjne szaleństwa w wodzie. Aikon AI1018-TT030-130-K utrzymany jest w kolorystyce King of The Court.
Aikon King of the Court będzie idealnym towarzyszem podczas wakacyjnych wypraw, a także podczas codziennych obowiązków. Jego sportowy charakter idealnie sprawdzi się w połączeniu z aktywnym wypoczynkiem.

ZOBACZ ZEGAREK