Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022 Special Edition

Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022 Special Edition

Marka Tissot praktycznie od zawsze związana jest rożnymi sportami. Jako chronometrażysta odmierza czas w zawodach. Od kilku lat jest obecna również w wyścigach kolarskich i to tych najważniejszych Tour de France, Giro d’Italia i Vueltą a España. Już niedługo, bo w lipcu rozpocznie się właśnie Tour de France 2022. Jest to jeden z najważniejszych, jak nie najważniejszy wieloetapowy wyścig kolarski. Zawodnicy zmagają się przez trzy tygodnie na trasie liczącej ponad 3000 km. Tradycją już jest, że marka Tissot wydaje specjalną edycję zegarka upamiętniającą TdF na konkretny rok, w którym ma odbyć się impreza. Na 2022 rok Tissot wydał edycję specjalną zupełnie nowego modelu z linii T-race Cycling.

Nowy model ma zmieniony kształt koperty. Teraz mocowanie paska odbywa się klasycznie i nie musimy już zamawiać dedykowanego ponieważ koperta ma standardowe uszy. Przyciski odpowiedzialne za obsługę chronografu są ażurowe. Dekiel został tak wyprofilowany, że przypomina koło napinające łańcuch rowerowy.

Całość została pokryta powłoką PVD w kolorze czarnym. Na deklu zostało wygrawerowane logo TdF. W nowym modelu skala tachymetryczna została przeniesiona na tarczę zegarka. Luneta jest gładka z wyraźnym motywem szczotkowania. Ogólnie cały zegarek jest matowy dzięki czemu nie daje odblasków w pełnym słońcu. Wskazówki są proste i czytelne. Od góry zegarek zamyka odporne na zarysowania szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksową. Poza grafiką na deklu, o edycji specjalnej mówią nam sekundnik stopera z przeciwwagą w kształcie roweru szosowego oraz pierścień na koronce, obydwa w kolorze żółtym, niczym koszulka lidera. Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022 Special Edition, to ciekawy zegarek, dobrze prezentujący się na nadgarstku. Prosty w formie z dodatkowymi smaczkami z pewnością jest gratką dla każdego fana kolarstwa oraz ciekawym zegarkiem do użytku codziennego, dla każdego komu spodoba się jego prosty ale ciekawy projekt.

zegarek w naszym sklepie