RADO HYPERCHROME ASH BARTY II

RADO HYPERCHROME ASH BARTY II

Firma Rado od ponad 30 lat jest sponsorem imprez tenisowych oraz wspiera wielu zawodników święcących tryumfy na kortach całego świata. Szwajcarska marka Rado jest synonimem wytrzymałych zegarków. Zegarków maksymalnie odpornych na trudy codziennego użytkowania. Większość projektów jest bardzo odporna na zarysowania. Wszytko to dzięki pionierskiemu wykorzystaniu materiałów czyniących zegarki Rado odpornymi na upływ czasu. Warto przypomnieć motto założycieli firmy, braci Fritza, Ernsta i Wernera Schlup brzmiące: „Jeśli możemy sobie coś wyobrazić, to możemy to również stworzyć. A jeśli możemy to stworzyć, tak postąpimy!”

Zegarek Rado HyperChrome Ash Barty R32027962

W tym duchu powstał zegarek Rado HyperChrome Ash Barty II. Jak sama nazwa wskazuje został on poświęcony Ashleigh Barty – australijskiej tenisistce. Do niedawna będącej numerem jeden rankingu. Dlaczego do niedawna? Ponieważ w wieku 25 lat, będąc na szczycie, postanowiła zakończyć karierę. Odeszła na własnych warunkach. Sukces Jej nie uzależnił. Wygrała Australian Open jako pierwsza Australijka od 44 lat. Do tego US Open (2018) w deblu. Roland Garros (2019), Wimbledon (2021) i Australian Open (2022). W sumie wygrała 15 imprez. Bezkompromisowa tenisistka i równie bezkompromisowy zegarek.

Rado HyperChrome Ash Barty II to wysokiej jakości damski zegarek z precyzyjnym mechanizmem kwarcowym. Koperta oraz bransoleta zegarka zostały wykonane z Ceramiki plazmowej high-tech. Odznacza się ona wysoką wytrzymałością i odpornością na zarysowania, jednocześnie jej wygląd jest metaliczny, odmienny od zwykłej ceramiki. Można ją nawet pomylić z wysokiej jakości stalą szlachetną. Sferyczne szkło szafirowe zostało wyposażone obustronnie w powłoką antyrefleksową, która niweluje odblaski świetlne. Tarcza zegarka została wykonana z naturalnej, niebieskiej masy perłowej. Obok indeksu na godzinie trzeciej znajduje się okno datownika. Zamiast indeksu na godzinie dwunastej zostały osadzone trzy diamenty. Zegarki z linii HyperChrome można określić jako klasyczna nowoczesność, a nawet sportowa elegancja o idealnie wyważonych proporcjach. Mało jest na rynku tak wszechstronnych, pasujących na każdą okazję zegarków damskich, jak Rado HyperChrome Ash Barty II. Jest to zegarek, który może być długoletnim towarzyszem każdej kobiety ceniącej wysoką jakość oraz wysublimowane dodatki.

Rado Ash Barty w naszym sklepie