WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Płeć
  Rodzaj mechanizmu
  Pasek
  Bransoleta
  Szkło
  Koperta
  Szerokość koperty
  Tarcza
  Datownik
  Sekundnik
  Indeksy
  Kamienie szlachetne
  Wodoszczelność
  Chronograf (stoper wskazówkowy)
  Tachymetr (funkcja obliczająca średnią prędkość na dystansie 1 km)

  Informacja

  DELBANA

  Delbana – marka całkowicie oddana sztuce tradycyjnego szwajcarskiego zegarmistrzostwa, z prawie 100-letnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej jakości zegarków. To ponadczasowe zegarki o prostych, klasycznych kształtach i unikalnym designem. W szerokim wachlarzu zegarków Delbana znajdziemy zarówno zegarki męskie jak i damskie. Męskie zegarki to ...

  Delbana – marka całkowicie oddana sztuce tradycyjnego szwajcarskiego zegarmistrzostwa, z prawie 100-letnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej jakości zegarków. To ponadczasowe zegarki o prostych, klasycznych kształtach i unikalnym designem. W szerokim wachlarzu zegarków Delbana znajdziemy zarówno zegarki męskie jak i damskie. Męskie zegarki to modele klasyczne i uniwersalne oraz lekko sportowe świetnie wpisujące się w styl casualowy, zaś zegarki damskie stanowią stylową biżuterię z cyrkoniami dla eleganckiej kobiety.

  Zegarki Delbana wyposażone w mechanizmy kwarcowe lub mechaniczne. Serca zegarków zamknięte w wysokiej jakości, stalowych kopertach utrzymanych w kolorystyce srebra lub złota. Szkło szafirowe - bardzo wysoka odporność na wszelkie zarysowania. Zegarki Delbana posiadają różnorodne funkcjonalności np. datownik, chronograf czy wskaźnik faz księżyca. Wodoszczelność 100 metrów (pływanie i nurkowanie bez akwalungu).

  Marka Delbana została założona przez Goliardo Della Balda w 1919 roku.

  Więcej

  DELBANA Jest 33 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 18 z 33 elementów zaktualizowanych dnia 17/10/2018
  Pokazuje 1 - 18 z 33 elementów zaktualizowanych dnia 17/10/2018